Bebe İçli Köfte Hakkında

Türkiye`de bir ilke imza atarak ilk ve tek haşlama içli köfte dükkani olan BeBe içli köfte geçtiğimiz kasım ayında Suadiye`de kapılarını açtı.

Elazığ usulü haşlama içli köftelerimiz, yöresine özgü malzemelerle hazırlanarak gerek sunum gerek lezzetiyle damaklarda leziz bir tat bırakıyor.

Haşlama içli köfte bir çok yörede sofralarının vazgeçilmezi. Biz de bu sofralardan ve aile büyüklerimizin reçetelerinden ilham alarak bu konsepti hayata geçirdik.

Elazığ’da girişimlerimiz sonucu, tüm hijyen koşullarına uyarak kuruduğumuz imalathanemizde, yöresel ürünlerimiz ile üretimimize devam ediyoruz.

Menümüzde 3 farklı içli köfte bulunuyor. Bebe Klasik, Bebe Ruhi ve Bebe Veggie seçenekleriyle taze, guvenilir ve lezzetli bir deneyim sunuyoruz. 

Bebe Klasikte dış harcını da etli yaparak homojen bir lezzet, Bebe Ruhi’de ise dış harcında et kullanmayarak farklı bir lezzet sunuyoruz. 

Vejeteryan müşterilerimiz için ise iç harcı nohutlu olarak yaptığımız alternatifimizle damaklarda lezzet şöleni yaşatmak istiyoruz.

Donuk olarak da alabildiğiniz içli köftelerimiz, özel günlerde sofralarınızda başrol olmaya aday!

İşimizi aşk ile yapıyor ve ilk günkü heyecanımızla çalışıyoruz.

Saygılarımızla,

Bebe İçli Köfte Ailesi

bebe iclikofte 3 canva.jpg